W naszym przedszkolu zorganizowaliśmy w grupach Andrzejki. W tym dniu dzieci poznały tradycje andrzejkowe, wróżyły oraz uczestniczyły w zabawach. Wychowankowie mogli poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło wróżenia za pomocą monet, kolorów, kości, ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami. Wróżbą towarzyszyły zabawy taneczne oraz skoczne przy muzyce. Były to chwile pełne niespodzianek, radości i zachwytu.
Irena Staszczak
