Osiągnięcia dzieci

Rok szkolny 2018/2019

1. Natalia Rudnik - I miejsce w Miejsko-Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"

2. Antoni Olearczyk- II miejsce w Miejsko-Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"

3.Franciszek Doliński - III miejsce w Miejsko-Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"

4. Borys Cyrson - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Z  twórczością dziecka powróci historia"

5. Kornelia Korbus - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Z  twórczością dziecka powróci historia"

6. Weronika Archacka - I miejsce w konkursie fotograficznym "Kwiaty polskie" z okazji 90-lecia Ligii Ochrony Przyrody

7. II miejsce  w konkursie  „Najlepiej pracujące Koło LOP" w Okręgu Koszalińskim w kategorii przedszkoli.

8. Natalia Rudnik - I miejsce w Powiatowych Eliminacjach Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"

9. Antoni Olearczyk- II miejsce w Powiatowych Eliminacjach  Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"

10. Julia Godlewska  - III miejsce w Powiatowych Eliminacjach Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"

Rok szkolny 2017/2018

1. I  miejsce  w konkursie  „Najlepiej pracujące Koło LOP" w Okręgu Koszalińskim w kategorii przedszkoli.

2. Zofia Stręciwilk - laureatka konkursu plastycznego pt: "Miś Uszatek moim przyjacielem" zorganizowanym przez Przedszkole nr 10 im. Misia Uszatka w Koszalinie.

3. Apolonia Antoszewska - I miejsce w konkursie fotograficznym "Moje Przyrodnicze Zauroczenia" organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody Oddział w Koszalinie

4. Oliwia Puchowska - wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Moje Przyrodnicze Zauroczenia" organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody Oddział w Koszalinie

5. Hanna Ewertowska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie  Plastycznym "Zapobiegajmy Pożarom"

6. Filip Szkodziński - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie  Plastycznym "Zapobiegajmy Pożarom"

7. Filip Dominikowski- wyróżnienie w VIII Edycji Konkursu Plastycznego "Ekosystem Parku Krajobrazowego w oczach dziecka"

8. Milena Mielczarek- III wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Podwodny świat"

 

Rok szkolny 2016/2017

 

1. Grupa Biedronek i Stokrotek - I miejsce w konkursie na najlepiej pracujące koło LOP w powiecie. 

2. Nadia Rutkiewicz - I główne wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Przyroda wokół nas" - 20.04.2017r.

3. Grupa Pszczółek - I miejsce w turnieju "Zostań Mistrzem"- Szczecinek 08.06.2017 r.

4. Grupa Niezapominajek - Puchar za udział w Międzyprzedszkolnych Zawodach "Witamy lato na sportowo" - Biesiekierz, 13.06.2017 r.

 

Rok szkolny 2015/2016

1.Martyna Szymańska - I  miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom" - Bobolice 30.11.2015

2. Julia Jarzyńska - II miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom" - Bobolice 30.11.2015r

3. Sandra Kostewicz - III miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom"

4. Maja Szczęśniak - III miejsce w VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt ,,Ekosystem gór w oczach dziecka" - Szczecin 10.03.2016r

5. Drużyna "Pszczółek" - IV miejsce w Regionalnym Turnieju Sportowym "Zostań Mistrzem" - Szczecinek 07.06.2016 r.

6. Koła LOP - II i III miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Gatunki zagrożone w moim otoczeniu" - Koszalin 17.06.2016 r.

 

 Rok szkolny 2014/2015

1. Natalia Niwińska - I miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom"

2. Milena Wiśniewska - II miejsce na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom"

3. Blanka Karpińska i Zuzia Bartnikowska - wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. ,,Zapobiegajmy pożarom"

4. Hania Jesionowska - wyróżnienie w Powiatowym konkursie recytatorskim ph. ,,Natalki" (Koszalin 14.05.2015)

5. Zuzia Czarnecka - III miejsce w Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej ,,Jak życ bezpiecznie" ( Rosnowo, 21.05.2015r)

6. Milena Wiśniewska - III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph. ,,Europa naszym wspólnym domem"  - Koszalin, 22.05.2015r

7. Natalka Niwińska - III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph. ,,Europa naszym wspólnym domem"  - Koszalin, 22.05.2015r

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Przedszkole w Bobolicach
    ul.Pionierów 7
    76-020 Bobolice
  • ul. Pionierów : 94 318 73-23
    ul. Szkolna: 730 535 130

Galeria zdjęć